O mnie – SEOProfi
Sprawdź, czy jestem osobą,
której szukasz
Jeżeli tak - zastanówmy się zatem wspólnie, jak zbudować Twój wizerunek jako eksperta w branży. Co powiesz na krótką, niezobowiązującą, rozmowę?

Specjalista od SEO

Od 2008 roku „robię” tylko SEO. Przetrwałem niejedną aktualizację algorytmu Google, więc niełatwo mnie zaskoczyć. Lata doświadczenia robią swoje – moje metody są sprawdzone i bezpieczne.

Autor bloga

Nie mam nic do ukrycia, moje metody są przejrzyste i wiesz, czego się po mnie spodziewać. Łatwo sprawdzić, że u mnie nie ma ściemy marketingowej, tylko zdrowe i sprawdzone zasady SEO.

Oczekuję współpracy

Pracuję nad witryną razem z właścicielem strony, albo wcale. Tylko łącząc moją wiedzę o SEO ze znajomością rynku i Klientów możemy osiągać znaczące efekty biznesowe. Inaczej się nie da.

Chętnie dzielę się wiedzą z Klientem

Każdego klienta traktuję jak partnera, dlatego ważne jest dla mnie, by dawać wsparcie na wielu poziomach. U mnie zawsze wiadomo, co i po co robimy, bo przecież gramy do jednej bramki.

Realizuję jasne cele biznesowe

W SEO nie chodzi o wejście do TOP10, tylko o zdobywanie klientów. Oczywiście, wysokie pozycje są niezbędne, ale jakość działań mierzymy efektami biznesowymi, a nie zestawieniem pozycji czy opinii.

Cenią mnie za wiedzę i wsparcie

Od 2008 roku jako Product Expert wspieram webmasterów na polskim i angielskim Search Community (dawna nazwa dla Forum Pomocy Google dla Webmasterów). Moja wiedza się sprawdza.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH