Dlaczego warto czytać książki biznesowe | SEOProfi
Książki biznesowe
Książki biznesowe

Dlaczego warto czytać książki biznesowe

Komentarz
Sebastian MiśniakiewiczAutor bloga,
specjalista od SEO

Książki biznesowe to dla mnie sposób na znalezienie pomysłu, niekiedy jednego stwierdzenia, które pomoże w rozwoju mojej firmy lub firmy mojego Klienta. Jak przeczytałem niedawno w książce “Scalling up. Dlaczego niektóre firmy odnoszą sukces, a inne nie?” nie odkryłem Ameryki – podobne podejście cechowało Marka Cubana, właściciela Dallas Maverics.

Czytanie książek przez przedsiębiorców nie jest traktowane priorytetowo – może dlatego, że jak pisałem w jednym ze swoich wpisów, nie potrafili jeszcze ustawić swojej firmy tak, aby znaleźć czas nie tylko na bieżącą obsługę, ale i na swój (a co za tym idzie i firmy) rozwój?

Tymczasem kiedy Larry’ego Page’, jednego z założycieli Google, zapytano, w jaki sposób nauczył się kierować firmą, odpowiedział: “Dużo czytam”.

Mark Zuckenberg w 2013 postanowił czytać jedną książkę co dwa tygodnie.

Mój cel na ten rok to przeczytanie 50 książek, głównie z obszarów rozwoju firmy, marki osobistej, reklamy i marketingu oraz relacji z pracownikami. Zachęcam wszystkich do tego samego – dzięki czytaniu dobrych książek nie tylko idziemy do przodu, ale potrafimy lepiej dopasować się do otaczającego nas świata i wykorzystać drzemiące w nim możliwości.

Wszystkiego dobrego w Nowym 2021 Roku 🙂

Chcesz zwiększyć ilość Klientów pozyskiwanych z Google? Umówmy się na 15 minut bezpłatnych i niezobowiązkujących konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH