Blog | SEO Profi Sebastian Miśniakiewicz
Od dobrego do wielkiego - czynniki trwałego rozwoju i zwycięstwa firm

Od dobrego do wielkiego – Jim Collins

Książki biznesowe

Czy dobra firma może stać się firmą wielką? Jak zmienić ją w przedsiębiorstwo, które nie tylko osiąga dobre rezultaty (raz czy dwa), ale potrafi utrzymać trend przez wiele lat? Czy jest to w ogóle możliwe?

Bardzo rzadko zdarza się sytuacja, w której firma rośnie nie przez rok, czy dwa, ale przez lat kilkanaście.

Mit przedsiębiorczości - Michael E. Gerber

Mit przedsiębiorczości – Michael E. Gerber

Książki biznesowe

Książka Michael’a Gerbera to obowiązkowa pozycja dla każdego właściciela małej firmy, który pragnie przestać być pracownikiem w swojej firmie.

W biznesie nie chodzi o to, aby kierować się wzniosłymi ideami, ale codziennie, na każdym etapie prowadzenia (i rozwoju!) swojej firmy potrafić (chcieć) zaglądać w każdy kąt firmy, aby dzięki temu ją rozwijać. Niestety,

Stworzona do sprzedaży. ZBuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie - John Warrillow

Stworzona do sprzedaży. Zbuduj firmę, która przetrwa bez Ciebie – John Warrillow

Książki biznesowe

Książka, która powinna być obowiązkową pozycją dla osób, które mają swoją firmę, jednak zależy od nich wszystko w niej, niekiedy każdy proces, a którzy czują, że coś im ucieka. Autor, na przykładzie fikcyjnego przedsiębiorcy pokazuje nam w jaki sposób tak ułożyć zarządzenie firmą, aby móc cieszyć się pracą z klientami, a przy okazji znaleźć sens w prowadzeniu biznesu.

O moim blogu

O czym będzie ten blog

Książki biznesowe

Kiedy w 2010 roku założyłem bloga poświęconego pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych nie sądziłem, że w sierpniu 2020 będzie on liczył prawie 1400 pozycji.

Był to czas, kiedy pozycjonowanie w dużym stopniu skupiało się na linkach, wokół których urosło dużo mitów, mocno uderzających w przedsiębiorców. Mój blog miał na celu przybliżyć tematykę SEO osobom nie związanym z branżą pozycjonerską,

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH